Otse põhisisu juurde

Tüdrukute tund

Äsja möödunud naistepäeva meenutades, korraldasime meie tüdrukutele tüdrukute tunni.
     1.-3.klassi tüdrukutega rääkisime küünte lakkimisest - milliseid lakke kasutada, millised on sobilikud värvid tüdrukutele ja õppisime koos küüntele kevadiste lillekeste maalimist. Lisaväärtusena õppisime, kuidas youtubest uusi oskusi õppida ja kuidas internet meid abistab, kui võõrkeele oskus veel kiita pole - seda kõike muidugi tüdrukute ja ilu teemadel:)
    4.-5.klassi tüdrukutega õppisime, kuidas oma naha eest hoolitseda ning kuidas seda teha käepäraste koduste vahenditega. Praktikas proovisime läbi kätemaski, mis koosnes oliivi õlist ja munakollasest. Käed said pehmeks kui beebil.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.