Otse põhisisu juurde

Sõbrapäevapidu noortekeskuses

14. veebruaril 2014 - sõbrapäeval - toimus Melliste noortekeskuses õpilaste sõbrapäevapidu. Mängisime meeleolukaid ja sõbralikke mänge, taustaks sõbralik muusika. Sportlikuks osutus mäng "Sõber istub toolil". Muusika saatel kõndisid lapsed ringis ümber toolide, kui muusika seiskus, pidid kõik endale istekoha leidma. Kuna toole oli alati ühe võrra vähem, jäi see, kellele tooli ei jagunud, mängust välja. Mängu võitis sõber, kes sai istuma viimasele toolile. Palju elevust pakkus tantsuline mäng "Sõber kivikuju". Kui muusika kõlas, tantsisime mõnuga ja hoogsalt, muusika seiskudes pidi igaüks jääma just sel hetkel oldud asendis kivikujuks. Kaasahaaravat põnevust pakkus lauamäng "Sõbrad hokiplatsil". Õppisime kõik koos tantsima sõbralikke tantse Lapaduud ja Jenkat. Aitäh sõbrad, et tulite. Andri Viinalass.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Sõbrapäev meie koolis!

 Sel aastal oli meil sõbrapäev jaotatud kaheks. Hommiku poolikul toimus meie koolis valla kolme kooli ühisüritus, kus 1.- 4.kl õpilased tantsisid diskol . Suurematele klassidele korraldas sõbrapäeva tegevused 6. klass. Hommikul jagasid nad kõigile õpilastele ja koolipersonalile südamekleepsud, mis olid nummerdatud. Vahetundides said kõik otsida sama numbriga paarilist, kellega fotonurgas pilti teha. Pildid jäädvustas õpilasesinduse asepresident Johanna-Janeli, teda abistas Lilian, kes on samuti õpilasesinduse liige. Pildid leiad 👉  https://drive.google.com/drive/folders/1mLw3v-7Tcv_vS5opni8twmVDVe9nf9R_?usp=sharing   6. klass valmistas kõigile õpilastele sõbrapäevakaardid ja see, kes ei leidnud üles oma paarilist, sai pildi teha koos 6. klassi õpilastega. 5. tunni ajal toimus 5.-9. klassi õpilastele sõbrapäeva disko. Diskori puldis olid Rasmus, Kaspar ja Cristofer. Suur aitäh, 6.klassi juhatajale Tiinale ja kõigile teistele abilistele.
  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.