Otse põhisisu juurde

Muinasjutupäev Täpikeste rühmas

Kes sattus emakeelepäeval Täpikeste rühma, võis seal näha liikumas Punamütsikesi, hunti ja jahimehi. Läbi Punamütsikese muinasjutu liikudes avastasid täpikesed endal erinevaid meeli, maitstes Punamütsikese korvi sisu, kasutasid mitmeid  liikumisvahendeid, et jõuda vanaema juurde, kuid tee sinna oli pikk ning viis läbi paksu metsa, kus laulsid linnukesed, krooksusid konnad, prääksusid pardid, ulgusid hundid, sadas vihma ning lõi välku. Ja nagu muinasjutt ette nägi, kohtusid lapsed metsas hundiga, kes ei tahtnudki kedagi ära süüa, vaid kutsus enda koopasse külla. Tunnel  koopasse oli pikk ja käänuline, kuid keegi ei löönud põnnama. Hundi koobas asus looduskaunis paigas ojakese kõrval, mis oli veel kevadiselt jäise veega. Kuna hundi hobideks oli pildistamine ning filmimine, siis õpetas ta lapsi tegema loodusfotosid, mida hiljem sai fotonäitusel vaadata ning iga laps sai jutustada oma foto saamislugu.  Punamütsikese päev lõppes vanaema juures, kus iga laps kattis kodust kaasa võetud tervisliku toiduga piknikuvaiba ning  koos asuti maiustama. Aitäh kõigile vanematele, kes lastele toredad kostüümid muretsesid ning hoolitsesid piknikulaua eest!
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing