Otse põhisisu juurde

Lasteaia etlemiskonkurss "Eesti keele kaunis kõla"


Juba neljandat aastat oli võimalus  5-7aastasel mudilasel osaleda lasteaiasisesel etlemiskonkursil "Eesti keele kaunis kõla". Lastele olid luuletused selgeks õpetanud nii lapsevanemad kui ka õpetajad. Luuletuse esitajaid oli 18. Kõige rohkem esitati Heiki Vilep´i luulet. Lapsi hindas viieliikmeline žürii. Hindamine toimus kahes vanusegrupis: 5-6aastased lapsed ja 6-7aastased lapsed. Preemiavääriliseks hindas žürii järgmised lapsed: Kaari, Markus, Hanna- Liisa, Erik, Hettel, Kusti, Kaspar, Norah ja Janely ning nendest maakondlikule etlemiskonkursile, mis toimub 18.märtsil meie majas, lähevad: Kaari, Markus, Kaspar ja Norah. Jääme neile pöialt hoidma!  

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.