Otse põhisisu juurde

Tantsupäev Ülenurmes

Täna 06.märtsil käisid meie kooli vanemad tantsulapsed Ülenurme Gümnaasiumis Tartumaa tantsupäeval. Tantsupäeval osales 14 kollektiivi. Päeva esimeses pooles said kõik tantsurühmad üksteisele esineda, teises pooles jagati osalised neljaks grupiks ning suunati töötubadesse, kus õpiti erinevaid tantsustiile. Lõpetuseks näitasid kõik grupid töötubades õpitut. Oli tore ja vahva päev. Täname meie tantsuõpetajat Merjet  laste ettevalmistuse ja toetamise eest!
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.