Otse põhisisu juurde

Maakondlik etlemskonkurss "Eesti keele kaunis kõla"

Tartumaa lasteaedade III etlemiskonkurss "Eesti keele kaunis kõla" toimus Melliste Algkool-Lasteaias 18.märtsil. Osa võttis 53 mudilast 16st lasteaiast vanuses 5-7aastat. Konkursist osavõtjaid tervitas vallavanem Timo Reinhtal. Ta julgustas väikeseid esinejaid ja soovis neile edu luuletuste esitamisel.  Lapsi kuulas hoolega 5-liikmeline žürii: Ädu Neemre (Oskar Lutsu raamatukogu laste osakonnast), 
Rut Vaik (Tartu Descartes`i Lütsiumi logopeed), Marju Marga (Võnnu kultuurimaja direktor), Kaie Mikheim (ansambel Pantokraator laulja), Karin Ellermaa (Tartu Poku lasteaia õpetaja). Sel ajal, kui žürii selgitas välja parimaid etlejaid, oli võimalus osalejatel keha kinnitada  ning kohtuda kirjanik Siiri Laidlaga.
Etlemiskonkursi tulemused:
5.-6.aastaste laste seas:
1. koht Eha Suuder Rõngu Lasteaed Pihlakobar (õpetaja Heli Akkermann);
2. koht Norah Jõgiaas Melliste Algkool-Lasteaed (õpetaja Aila Orrin);
3. koht Marten Mändma Valguta lasteaed (õpetajad Aili Tikk ja Valve Laas).
Eripreemia teatraalsuse eest Marta Veber Valguta Lasteaed (õpetajad Aili Tikk ja Valve Laas)
6.-7.aastaste laste seas:
1. koht Hardi Verevsoo Kavastu Lasteaed (õpetaja Annely Kutkina);
2. koht Patrick Sarapuu Nõo Lasteaed Krõll (õpetaja Vaike Tiits);
3. koht Lisete Murumets Kambja Lasteaed Mesimumm (õpetaja Marika Odar).
Eripreemia teatraalsuse eest Tauri Päiv Nõo Lasteaed Krõll (õpetaja Vaike Tiits).
Omaltpoolt andis žürii veel välja neli eripreemiat:
1. julge ja ilmeka esinemise eest Kaspar Möller Melliste Algkool-Lasteaed (õpetaja Aila Orrin);
2. loomuliku ja julge esinemise eest Lauri Laugmaa Laeva Lasteaed (õpetaja Tiina Maibach-Laugmaa);
3. ilmekuse eest Rauno Lopp Ülenurme lasteaed (õpetajad Juta Sei ja Maire Metsmägin);
4. eneseületamise eest Kaari Kingo Melliste Algkool-Lasteaed (õpetajad piret Krillo ja Piret Saar).


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Sõbrapäev meie koolis!

 Sel aastal oli meil sõbrapäev jaotatud kaheks. Hommiku poolikul toimus meie koolis valla kolme kooli ühisüritus, kus 1.- 4.kl õpilased tantsisid diskol . Suurematele klassidele korraldas sõbrapäeva tegevused 6. klass. Hommikul jagasid nad kõigile õpilastele ja koolipersonalile südamekleepsud, mis olid nummerdatud. Vahetundides said kõik otsida sama numbriga paarilist, kellega fotonurgas pilti teha. Pildid jäädvustas õpilasesinduse asepresident Johanna-Janeli, teda abistas Lilian, kes on samuti õpilasesinduse liige. Pildid leiad 👉  https://drive.google.com/drive/folders/1mLw3v-7Tcv_vS5opni8twmVDVe9nf9R_?usp=sharing   6. klass valmistas kõigile õpilastele sõbrapäevakaardid ja see, kes ei leidnud üles oma paarilist, sai pildi teha koos 6. klassi õpilastega. 5. tunni ajal toimus 5.-9. klassi õpilastele sõbrapäeva disko. Diskori puldis olid Rasmus, Kaspar ja Cristofer. Suur aitäh, 6.klassi juhatajale Tiinale ja kõigile teistele abilistele.
  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.