Otse põhisisu juurde

Emakeelepäev ja III veerandi lõpetamine

Kas teate seda meest, kes jalgsi Tartust Riiga kõndis? Kristjan Jaak Peterson - maarahva laulik. Tema sünnipäevast on saanud  alates 1996 aastas emakeelepäev, mida igas koolis tähistatakse. Nii ka meie, meil lausa emakeele nädalana. Sel nädalal toimusid mitmed tegevused, mis seotud meie emakeele kõnelemise, lugemise ja mõistmisega. Täna jagati diplomeid emakeele nädala parimatele. 
Tunnustust jagati ka parimatele õppijatele nagu  veerandilõpus ikka. 
Soovime kõigile lastele toredat koolivaheaega!
                                                                     Meie viielised.

                                                                   Meie 4-5lised

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.