Otse põhisisu juurde

Tüdrukute nädal ja naistepäev

Tüdrukute nädalal toimus 2.-6. märtsini. Esmaspäeval käis meil külas juuksur, kes tutvustas juuksuri töövahendeid, rääkis ajaloost  ja õpetas patsi punumist. Teisipäeval käisid 4.-6. klassi õpilased Tartus ekskursioonil. Tüdrukud käisid uhkes restoranis "Neljapäev," kus viidi meid taharuumidesse ehk kokkade tööruumidesse. Seal küpsetasime ise pirukaid suurtes ahjudes. Neljapäeval oli tüdrukute köievedu. Võitjateks tulid V klassi tüdrukud. Väga tublid! Reedel oli viktoriin. I kooliastme tarkpeaks tuli Marian Pärn ja II kooliastmes sai kõige rohkem punke Kristiina Keks. Traditsiooniliselt oli võimalus kõigil hääletada kõige viisakama tüdruku poolt. Kooli kõige viisakamaks tüdrukuks valiti Liis-Aleksandra Boisen.
Reedel tähistasime ka ühiselt naistepäeva, mille viisid läbi meie kooli poisid. Suur aitäh kõigile esinejatele ja õpetajatele. Aktus oli väga armas ja südamlik.
ILUSAT NAISTEPÄEVA!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing