Otse põhisisu juurde

Öölugemine Ülenurmes

Reedel käisime V klassi tüdrukutega Ülenurmes, kuhu meid kutsuti öölugemisele. Külalisesinejaks oli Kristel Aaslaid, kes rääkis enda elust. Lapsed kuulasid teda vaikselt istudes 1,5 tundi. Kuna tuntud näitlejal oli väga kiire, siis ta jagas autogramme ja pilte kõigest 8 minutit. Meie tüdrukutel õnnestus saada nii pilt kui ka autogramm.
Õhtu jätkus töötubades. Kokku oli 4 töötuba. Õpilased kohtusid kirjanikuga, tegid  ise muusikat, sporti ja näitlemist. Peale töötubasid oli igal rühmal 20 minutit aega ettevalmistada näidend, näiteks "Kolm põrsakest" pantomiim. Tuleb tõdeda, et isegi nii lühikese ajaga on võimalik korralik näitemäng esitada.
Öörahu algas 3.30 ja hommikul oli äratus juba kell 7.00. Nagu piltidelt võib näha, siis laste näod hommikuvõimlemisel polnud enam nii rõõmsad kui õhtul.
Kokkuvõtvalt võib öelda, et üritus oli väga põnev ja loodame, et meid ka järgmistel aastatel kutsutakse. Suur aitäh Ülenurme kooliperele!
Rohkem pilte on võimalik näha http://www.yle.edu.ee/nggallery/page-55/album-1/gallery-190/

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing