Otse põhisisu juurde

Täpikeste muinasjutupäev Konn on konn

 Reedel, 27. märtsil , oli Täpikeste rühm täis konna sõpru. Siin liikusid ringi part ja rott, jänesed ja notsud, paar konna ning isegi üks metssiga oli konnale külla tulnud. Koos konna, roti ja seaga said väikesed sõbrad teha palju põnevat. Kuna rott oli väga suur rännumees ning teadis majaehitamise nippe, siis õpetas ta sõpradele, kuidas merevahust ja rannakivikestest saab maja ehitada. Sea lemmiktegevuseks, mida ta väga hästi oskab teha, on söögitegemine. Tema õpetas sõpradele maasika- kamajoogi tegemist, mida kõik hiljem suure isuga sõid. Konnale, aga meeldib vees hullata ning kalu püüda. Koos konnaga püüdsid sõbrad kala, arvutasid mitu kala potti panna, viisid konnapojad oma koju ning püüdsid merevahuse vee seest prahti. Kõikidele oma sõpradele kinkis konn roti meiserdatud rinnaehte. Aitäh kõigile vanematele, kes aitasid muinasjutpäeva õnnestumisele kaasa vahvate kostüümidega!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing