Otse põhisisu juurde

Täpikeste muinasjutupäev Konn on konn

 Reedel, 27. märtsil , oli Täpikeste rühm täis konna sõpru. Siin liikusid ringi part ja rott, jänesed ja notsud, paar konna ning isegi üks metssiga oli konnale külla tulnud. Koos konna, roti ja seaga said väikesed sõbrad teha palju põnevat. Kuna rott oli väga suur rännumees ning teadis majaehitamise nippe, siis õpetas ta sõpradele, kuidas merevahust ja rannakivikestest saab maja ehitada. Sea lemmiktegevuseks, mida ta väga hästi oskab teha, on söögitegemine. Tema õpetas sõpradele maasika- kamajoogi tegemist, mida kõik hiljem suure isuga sõid. Konnale, aga meeldib vees hullata ning kalu püüda. Koos konnaga püüdsid sõbrad kala, arvutasid mitu kala potti panna, viisid konnapojad oma koju ning püüdsid merevahuse vee seest prahti. Kõikidele oma sõpradele kinkis konn roti meiserdatud rinnaehte. Aitäh kõigile vanematele, kes aitasid muinasjutpäeva õnnestumisele kaasa vahvate kostüümidega!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.