Otse põhisisu juurde

Mürakarude seiklused Merekuninga lossis

Reedel, 13. märtsil, muutus Mürakarude rühm salapäraseks Merekuninga lossiks. Seal elasid merineitsid Linaa, Lucia ja Nikora. Merineitsid valmistusid Merekuninga printsessi valimisteks. Üheskoos vahvate muinasjututegelastega otsustati minna peokleite ning -kostüüme ostma. Kuid oh häda - Vetehaldjas oli ära peitnud kõik merimündid ja pärlid ning jätnud Luciale lahendamiseks 5 ülesannet. Koos muinasjutukangelastega asuti ülesandeid lahendama. Selle tulemusena saadi teada, miks ei tohi vette prahti visata, miks mõned asjad ujuvad ning teised upuvad.  Lisaks lahendati veeteemalisi mõistatusi ning meisterdati söögiks kaheksajalgu. Edukalt ülesanded lahendatud, ootas kõiki maitsev peolaud, mis oli kaetud söödavate ning imemaitsvate pärlikarpidega.
Täname vanemaid vahvate kostüümide eest!

Õpetajad Piretid

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.