Otse põhisisu juurde

Mürakarude seiklused Merekuninga lossis

Reedel, 13. märtsil, muutus Mürakarude rühm salapäraseks Merekuninga lossiks. Seal elasid merineitsid Linaa, Lucia ja Nikora. Merineitsid valmistusid Merekuninga printsessi valimisteks. Üheskoos vahvate muinasjututegelastega otsustati minna peokleite ning -kostüüme ostma. Kuid oh häda - Vetehaldjas oli ära peitnud kõik merimündid ja pärlid ning jätnud Luciale lahendamiseks 5 ülesannet. Koos muinasjutukangelastega asuti ülesandeid lahendama. Selle tulemusena saadi teada, miks ei tohi vette prahti visata, miks mõned asjad ujuvad ning teised upuvad.  Lisaks lahendati veeteemalisi mõistatusi ning meisterdati söögiks kaheksajalgu. Edukalt ülesanded lahendatud, ootas kõiki maitsev peolaud, mis oli kaetud söödavate ning imemaitsvate pärlikarpidega.
Täname vanemaid vahvate kostüümide eest!

Õpetajad Piretid

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing