Otse põhisisu juurde

Tüdrukute ja poiste nädal Päikesejänkude rühmas

9.- 13. märtsil oli Päikesejänkude rühmas tüdrukute ja poiste nädal, millega seoses tutvusid lapsed ka erinevate töödega, mida tehakse kodus ja ka kodust väljas.
Ühel päeval tutvuti kaitseväelase eluga- harjutati rividrilli ja marssimist, tehti lõket ja joodi kuuseokka teed. Teisel õhtupoolikul käis aga ühe lapse ema tutvustamas lastele kristallide põnevat maailma (ta tegeleb kristalliteraapiaga). Koos joodi ka tervistavat kristallivett. Kingituseks saime oma rühmale ühe mäekristalli ja roosa kvartsi, millest juba endale ka vett tegime.
Reedel olid külas lapsevanemad, kes aitasid lastel valmistada pizzat, mida lapsed hiljem "kohvikus" sõid.
Päikesejänkude tüdrukutele ja poistele väga meeldisid need tegusad ja huvitavad päevad. Aitäh lapsevanematele, kes leidsid aega meile külla tulla.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing