Otse põhisisu juurde

Eesti keele kaunis kõla

9. märtsil toimus lasteaias 5-7-aastaste mudilaste etlemiskonkurss "Eesti keele kaunis kõla". Konkursi eesmärgiks on läbi luule tuua esile eesti keele kaunis kõla ning õpetada lapsi oma keelt hoidma ja armastama.
Laste esinemist oli kuulama kutsutud : Andri Viinalass (Ülenurme valla kultuurijuht), Tiina Arike (Võõpste raamatukogu direktor), Aasa Sulg (Melliste raamatukogu direktor), Kristel Möller (MAL-i hoolekogu esinaine) ja Saima Timusk (MAL-i eripedagoog). Nemad olidki need, kes aitasid välja selgitada parimad luuletuste lugejad. Luuletuse esitajaid oli 22. Hindamine toimus kahes vanusegrupis: 5-6 aastased lapsed ja 6-7 aastased lapsed.
Otsust oli žüriiliikmetel raske teha, sest luuletused olid esinejad väga hästi selgeks õppinud. 
6-7-aastaste laste seas:
1. koht Hanna 
2. koht Kaspar 
3. koht Kusti 
5-6-aastaste laste seas:
1.koht Rasmus 
2.koht Johanna-Janeli 
3. koht Sarah - Emili 
Zürii poolt pälvisid eripreemiad:
 Eliisa  teatraalsuse eest ja Erik julguse eest.
Maakondlikule etlemiskonkursile, mis toimub 19. märtsil meie majas, lähevad: Hanna ja Rasmus. Jääme neile pöialt hoidma!
Aitäh õpetajatele ja lastevanematele, kes lastele toredad luuletused selgeks õpetasid, luuletuste lugejatele, züriiliikmetele.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing