Otse põhisisu juurde

Täpikesed otsivad koos konnaga kevadet

Et märts on kevadkuu, hakkasid täpikesed märtsi alguses usinasti kevadet otsima. Esmalt oli vaja teada, mis kevad on ning milliseid kevademärke lapsed juba teavad.  Teadjamad ütlesid, et kevadel sulab lumi ja jääpurikad hakkavad tilkuma,  õitsevad sinililled ja lumikellukesed, linnud tulevad lõunamaalt tagasi, päevad mutuvad pikemaks ja ilm soojemaks ja palju muudki. Paari nädala jooksul jälgisime ja uurisime, kuidas kevad meile saabub. Käisime õues kevadetunnuseid pildistamas, kevadehääli lindistamas, kevadet nuusutamas. Matkasime metsas, järve ääres ning lõpuks otsisime kevadet ka aiast, kus tervitasime kevadet mõnusa grillilõhnaga ning orienteerumismänguga. Järve ääres veendusime, et kevad on päris lähedal, sest soe päike oli järvejää päris õhukeseks sulatanud. 


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing