Otse põhisisu juurde

Täpikeste jalgrattamatk Võõpstesse

20. mail toimus Täpikeste peredele  jalgrattamatk.  Imeilusa päikesepaistelise ning sooja ilma paistel alustas suur matkaseltskond oma sõitu. Seekord oli suund võetud Võõpstesse Kaara tallu, kus elab Jakob Jaani pere.  Jalgrattamatkas ettevalmistusi hakkasime tegema varakult, kes harjutas sõitu suuremal rattal, kes ostis suurema sõiduriista, kes õppis tasakaalu ning kõigi lastega tuletasime meelde jalgrattaga sõitmise põhitõed ning kontrollisime üle turvavarustuse. Kuna meie seltskonnas oli ka neid lapsi, kes veel rattaga sõita ei osanud, siis need istusid  rõõmsalt kilgates emmede taga  jalgrattatoolis. Hoolimata pikast teekonnast, 8 km, kulges meie teekond väga kiiresti. Kiiremad sõitsid natuke üle poole tunni ning pisemate ratastega sõitjad matkasid natuke kauem. Kaara talus ootas meid lahke pererahvas pooleldi kaetud lauaga, mille me katsime kaasavõetud piknikutoiduga.
Aitäh kõigile osalejatele ning Jakob Jaani emale ja isale lahke vastuvõtu eest! Järgmisel aastal lubas meid enda juurde kutsuda Mattiase pere!
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing