Otse põhisisu juurde

Päikesejänkude ja Täpikeste matk Lingutusmäele

Seljakotid selga ja matk koduvalla radadel võis alata. Sihiks oli  Lingutusmägi. Vaatasime üle ka matkateele jäävad liiklusmärgid ning tuletasime meelde nende tähenduse. Märkasime, et kirsid juba õitsevad ning samuti varsakabjad. Küll tundus tee pikk ja oh seda rõõmu, kui Lingutusmägi hakkas paistma. Kuulasime legendi mäe tekkest ning otsisime üles kõige kõrgema koha. Ja siis tuli matka kõige oodatuim osa, piknik. Tagasitee lasteaeda tundus poole lühem.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.