Otse põhisisu juurde

Täpikesed, Mürakarud ja Päikesejänkud osalesid kunstikonkursil "Minu lemmik multifilmitegelane"

Juba mitmendat aastat korraldab Henkel Balti OÜ vabariiklikku  MR.Pritti kunstikonkurssi. Selle aasta teemaks oli "Minu lemmik multifilmitegelane".Konkursil osalesid ka Täpikeste, Mürakarude ning Päikesejänkude rühma 3- 7aastased lapsed. Selguse, et laste lemmik multifilmitegelasteks on tegelased nii uuematest kui ka vanematest multifilmidest nagu näiteks Elsa, Matrjoškin, Maša, Matu jne. Selgusid kunstikonkursi võitjad.
Täpikeste rühmast saavutasid MR. Priti konkursil 3 last eripreemiad 3- 5aastaste ning 6-7aastaste kategoorias: Mattias Kangur  "Viljaprits" multifilmist "Lennukid", Hanna Suik "Matrjoškin" multifilmist "Kolmekesi Prostokvašinost" ning Kapspar Möller  "Hambutu" multifilmist "Kuidas taltsutada Lohet".
Palju õnne neile!

MATRJOŠKIN

HAMBUTU


Romet: "Vampiir Mona"

Alice: "Lumekuninganna"

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing