Otse põhisisu juurde

Täpikesed, Mürakarud ja Päikesejänkud osalesid kunstikonkursil "Minu lemmik multifilmitegelane"

Juba mitmendat aastat korraldab Henkel Balti OÜ vabariiklikku  MR.Pritti kunstikonkurssi. Selle aasta teemaks oli "Minu lemmik multifilmitegelane".Konkursil osalesid ka Täpikeste, Mürakarude ning Päikesejänkude rühma 3- 7aastased lapsed. Selguse, et laste lemmik multifilmitegelasteks on tegelased nii uuematest kui ka vanematest multifilmidest nagu näiteks Elsa, Matrjoškin, Maša, Matu jne. Selgusid kunstikonkursi võitjad.
Täpikeste rühmast saavutasid MR. Priti konkursil 3 last eripreemiad 3- 5aastaste ning 6-7aastaste kategoorias: Mattias Kangur  "Viljaprits" multifilmist "Lennukid", Hanna Suik "Matrjoškin" multifilmist "Kolmekesi Prostokvašinost" ning Kapspar Möller  "Hambutu" multifilmist "Kuidas taltsutada Lohet".
Palju õnne neile!

MATRJOŠKIN

HAMBUTU


Romet: "Vampiir Mona"

Alice: "Lumekuninganna"

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing