Otse põhisisu juurde

Õppeekskursioon Ida-Virumaale

4.-6.klassi kevadine õppeekskursioon sel õppeaastal viis meid Ida-Virumaale. Külastasime Kohtla kaevandusparki- sõitsime endise kaevuri juhendamisel rongiga maa-alustes käikudes, saime ülevaate kaevuri tööst ja erinevatest tööetappidest ja masinatest millega põlevkivi kaevandati, rikastusvabriku ekspositsioon oli põlevkivi tekkimisest, leiukohtadest, kaevandamisest ja kasutamisest, energia saamisest, territooriumil uudistasime masinaid ja vanas hoones oli väljapanek kaevuri elu- ja tööruumidest vanasti. Järgmisena jalutasime Põhja-Eesti pankrannikul Saka mõisa juures, laskusime treppe mööda liivarannale ja ronisime mööda keerdtreppi meretorni imelist vaadet nautima. Kolmandaks peatuspaigaks oli valitud Kuremäe nunnaklooster ja pühaallikas.
Oli tore päev!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing