Otse põhisisu juurde

Pähklikesed emadepäeva piknikul ValgesoosReedel, 8.mai õhtupoolikul,  sõitsid  Pähklikesed koos emade  (mõned veel teiste perliikmetega) Valgesoo Maastikukaitsealale. Mööda kitsast laudadest loodusrada liiguti soos edasi, ümberringi olid mättad ja vesi, kidurad männipuud. (Valgesoo on valdavalt puisraba. Rabaturvas asub otse liival. Turbalasundi keskmine sügavus on 1,3m )
 Raja läbimine kestis veidi üle poole tunni ja siis jõudsime uhkesse “parunimännikusse” (kunagine Ahja mõisa parun Conrad von Brasch rajas 1860-70a).
 Sealsel lõkkeplatsil oli mõnus jalgu puhata, keha kinnitada ja juttu puhuda.

AitähTauri emale Katrele, kes meile toreda looduskoha soovitas ja matkajuhiks oli!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing