Otse põhisisu juurde

Melliste ja Roiu lasteaia Mürakarud üheskoos nõiakoolis.

Melliste Mürakarude väikesed nõiad olid juba varahommikust saati väga ärevil ja kiikasid vahetpidamata akna poole. Külla oli oodata nõiahakatisi Roiu lasteaiast. Veel veidi ootamist ja olidki sõbrad kohal.  Lapsi tervitas Väike Nõid ning üheskoos asusime nõiakooli poole teele. Esmalt uuris Väike nõid, kas nõiahakatistel on olemas luuaga lendamise luba ning uhkustas ise tähtsalt, et tema oli selle saanud juba eelmisel aastal.  Kuna ka väikesed nõiahakatised tahtsid saada headeks, osavateks ja tublideks nõidadeks tutvustas Väike Nõid neile kiiresti eksamiülesandeid. 
                                                                                                                                                                    -Esimene ülesanne: KÕNDIMINE RÄSTIKU SELJAL, et harjutada taskaaalu.
-Teine ülesanne: NÕIAROHTUDEGA RAVIMINE ( kõhuvalu, halb silmanägemine, kontide nikastus jne.)
-Kolmas ülesanne: NÕIASÕNADE ÕPPIMINE
-Neljas ülesanne: NÕIAROHTUDE MAITSMINEJA TUNDMINE (vana punase lehma kõõm, purustatud metskitse sarved, jänese pabulad, hakitud siiliokkad, kuivatatud täid, kirbud ja puugid ) 

Kui eksam oli sooritatud asuti üheskoos nautima kõige maitsvamaid piduroogi.  Laual ilutsesid   täidetud hiigel raheterad jänesepabulate ja karukakaga, surnud hiired, nahkhiireverest morss vaklade ja vihmaussidega ning draakonimunad. 

Oli vahva pidu!
Kõikide nõiahakatiste nimel,
Väike Nõid ja nõid Emmeliine 
(õp.Piret Saar ja õp.Piret Krillo)                                                                           

                                                                             


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing