Otse põhisisu juurde

poiste nädal koolis

Eelmine nädal oli koolis poiste nädal. Tegevusi jätkus nii poistele kui tüdrukutele, kuid tegevuste planeerimisel oli arvestatud pigem poiste huvidega. Mis siis toimus?
Esmaspäeval oli meil jalgpallimatš 1.-3.klassile. Võitjaks tuli 2.klass. Palju õnne!
Teisipäeval said poisid puutööringis näidata tüdrukutele, mida põnevat nad teha oskavad.
Kolmapäeval korraldati autojoonistuste näitust.
Neljapäeval külastas meid jahimees. Kastre Jahiseltsi jahimees Priit rääkis meile metsloomadest, reeglitest metsas ja loomade käitumisest. Nägime erinevate loomade nahku ning ka jahipüssi. Kohtumise naelaks oli jahikoer Kriss, kes pakkus lastele palju elevust. Veel saime maitsta põrdavorsti, mis oli imehea.
Suured suured tänud jahimehele ja -koerale!!!
Reedel said poisid kaasa võtta oma mudelautod ning nendega rallitada.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing