Otse põhisisu juurde

Mürakarude rühmas Piraatide pidu!

Kolmapäeval, 6.11.2013, sõudsid Mürakarude rühma oma üliuhke laevaga 2 piraati: kapten Silver Ükssilm ja Mereröövel. Lahkelt kutsusid nad lapsed laevale, et minna koos merele sõitma. Ja SELLEL laeval kellegil igav juba ei hakka! Alustuseks tutvustati laevakombeid, seejärel õpetasid piraadid lastele oma lemmiklaulu "Silveri laul", koos püüti kalu ning ka pardikesed tõmmati konksu otsas laevale ...  nii igaks juhuks. Kiikritega uudistati ümbrust. Ootamatult märgati pudeliposti. Huvitav, kas selle saatis Pipi Pikksukk? Kahjuks ei osanud meie piraadid lugeda, arvasid seal olevat hoopis laulusõnad hiina keeles. Õnneks oli laeval üks vapper tüdruk, kes vurinal kõikidele kirja ette luges. Selgus, et meid on ootamas aare Aardemaal. Üksmeelselt oldi koheselt nõus aaret otsima minema. Kiikritega avastatigi, et maad on märgata. Aardemaa osutus huvitavaks maaks: seal oli vulkaan, mille osav Mereröövel ka purskama pani! Kaljudel ronides jõutigi aardeni - värvilised mündid kirstu sees. Meeleoluka hommikupooliku lõpetas aga võileivalaevukeste meisterdamine ning söömine.

Mürakarud

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing