Otse põhisisu juurde

Päikesejänkud Põrguvalu lättel

Päikesejänkude allikalkäik

Päikesejänkud käisid 28. oktoobril Põrguvalu lättel. Bussis rääkisid Mikk Sarv ja Kristel Vilbaste põnevaid lugusid päkapikkudest, kes allika läheduses elavad. Allikal olid meil kaasas topsid, et lapsed saaksid puhast ja tervendavat allikavett juua, neile maitses see väga ja kõik jõid oma topsid ilusasti tühjaks. Mikk viskas allikapäkapikule ühe hõbemündi ja siis sai midagi soovida. Allikas oli väga ilus ja looduskaunis kohas. Lasteaias mängisime koos oma juhendajatega erinevaid ringmänge ja lapsed said koogu abil „allikalt“ vett tuua. Vahvad mängud meeldisid lastele väga! Rühmas joonistasid lapsed pildi meie allikast ja Mikk rääkis allikate kohta ning mängis vilepilli. Targemaks said ka õpetajad, lastest rääkimata!
Suur-suur aitäh Mikk Sarvele ja Kristel Vilbastele!

Päikesejänkud

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing