Otse põhisisu juurde

Täpikeste jalgrattamatk

Juba neljandat kevadet  järjest on näha Täpikeste rühma praegusi ja endisi peresid jalgratastel  kuhugi vuramas. Et matk nii populaarseks  on saanud, seda oli näha osavõtjate arvust, mis küündis ligi poolesajani. Igaüks leidis endale sobiva vahendi ja viisi, kuidas matkata. Teel oli näha väikesi ja suuri jooksurattaid, abiratastega ning kaherattalisi rattaid. Kes ei osanud ise sõita, seda sõidutati rattatoolis. Kes ära väsis, see sai sõitu jätkata autos.   Seekord viis matk meid Kaarlimõisa Kaara tallu, kus meid võttis vastu  Mattiase pere. 
Peale mõnusat pingutust, kinnitasime üheskoos piknikulaua taga keha, mille eest oli iga pere hoolitsenud. Suur tänu kõigile osavõtjatele ja Mattiase vanematele mõnusa vastuvõtu eest! 

 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.