Otse põhisisu juurde

Nõiad pidutsevad


Maikuu esimese esmaspäeva hommikupoolikul kogunesid suured ja väikesed nõiad Blocksbergi mäele, kus neid ootasid  neli peanõida. Nad tervitasid saabujaid ja rääkisid, mis pidu see on ja kust on alguse saanud. Seejärel tuli peanõidade juhendamisel sooritada mõned ülesanded: otsida aardeid, teha putukate hommikuvõimlemist, leida loodusest etteantud taimi, sooritada langevarjuga erinevaid ülesandeid ning õppida selgeks üks õige nõiatants. Ülesanded sooritatud, asusid peanõiad valmistama nõiajooki. Kuigi sinna sisse pandi küll "maasika- ja takjajuureleotist, kurepissit" ning lisati kamulaga "vihmausse", maitses jook imehästi. Kõrvale sai krõmpsutada porgandit ja kapsast ning leivakuubikuid. Kohtume aasta pärast!

Nõiad kogunevad!

 Nõidade kogunemisel peegelduvad laste nägudel erinevad emotsioonid :)Aardeid otsimas.

Pop-corni tegemas :)

Lapsed lähevad läbi ämblikuvõrgu.

Nõiatantsu õppimas.


Nõiad keedavad nõiajooki...

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

Sõbrapäev meie koolis!

 Sel aastal oli meil sõbrapäev jaotatud kaheks. Hommiku poolikul toimus meie koolis valla kolme kooli ühisüritus, kus 1.- 4.kl õpilased tantsisid diskol . Suurematele klassidele korraldas sõbrapäeva tegevused 6. klass. Hommikul jagasid nad kõigile õpilastele ja koolipersonalile südamekleepsud, mis olid nummerdatud. Vahetundides said kõik otsida sama numbriga paarilist, kellega fotonurgas pilti teha. Pildid jäädvustas õpilasesinduse asepresident Johanna-Janeli, teda abistas Lilian, kes on samuti õpilasesinduse liige. Pildid leiad 👉  https://drive.google.com/drive/folders/1mLw3v-7Tcv_vS5opni8twmVDVe9nf9R_?usp=sharing   6. klass valmistas kõigile õpilastele sõbrapäevakaardid ja see, kes ei leidnud üles oma paarilist, sai pildi teha koos 6. klassi õpilastega. 5. tunni ajal toimus 5.-9. klassi õpilastele sõbrapäeva disko. Diskori puldis olid Rasmus, Kaspar ja Cristofer. Suur aitäh, 6.klassi juhatajale Tiinale ja kõigile teistele abilistele.