Otse põhisisu juurde

Lasteaialapsed vaatlesid Emajõel linde

Selle  õppeaasta programmi „Vesi elukeskkonnana II“  raames käisid  5-7.a lapsed  lodjaga Emajõel , kus Tartu Loodusmaja viis läbi õppeprogrammi „Lindude vaatlus Emajõel“. Programmi käigus tutvustati lastele veelinde, keda võib Emajõe ääres kohata. Nägime kajakaid, sinikaelparte ning haigrut. Programmijuht Aire näitas meile ka veelindude mune, millest kõige suurem oli luige muna.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.