Otse põhisisu juurde

Liiklusnädal lasteaias


Liiklusnädalat alustasime õpetajate esitatud väikese etteastega, kus kaks jalgratturit kihutasid "otsa" tüdrukule, kes ületas parajasti ülekäigurajal sõiduteed. Tüdrukuke kukkus nii õnnetult, et põlvest hakkas "verd" jooksma. Õnneks juhtus mööda minema arstitädi, kes tüdrukukese põlve tohterdas ja haige koha ära plaasterdas. Juhtumisi sõitis traktoriga mööda tüdruku isa, kes teda lohutas ja ta koju viis. Järgnevatel päevadel oli lastel võimalus läbida neli erinevat liiklusteemat, mille valmistasid ette rühmameeskonnad:
I - jalgratas, vajalik varustus, töökorras ratas, munakiivrikatse
II - märgid on märkamiseks-liiklusmärgid
II I- sõidukid, ühistransport ja selles käitumine
IV - esmased esmaabivahendid: plaaster, puhastusvahend, side.
Liiklusnädala lõpetamisele tulid külla noorsoopolitseist Triinu ja Lõvi Leo. Lapsed nägid Lõvi Leo esituses nelja liiklusalast sketši ning parandasid teda, kui ta valesti käitus. Seejärel kinnistasid lapsed nädala jooksul omandatud teadmisi kolmes erinevas punktis ning neljandas oli võimalus uurida politseiniku autot ja töövarustust. Liiklusnädala lõpetuseks sai iga laps diplomi ja väikese liiklusalase meene. Täname Triinut noorsoopolitseist.
                                                                              


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing