Otse põhisisu juurde

Maakondlik laulukarusselli eelvoor.




                 
24.  aprillil, toimus Kurepalus Priiuse Seltsimajas maakondlik laulukarusselli eelvoor. Võistlus toimus kolmes vanuserühmas. Meie kooli esindas Keissi Päevalill, kes võistles koos 24  laululapsega. Keissi lauluks oli  R.Pajusaare laul „Kodus“- imeilus ja sobilik laul Keissile. Kui Keissi oma laulu esitas, siis õpetajana  tundsin kohe, et see oli ilus, puhas,emotsionaalne ja mõtlesin, et nii tunneb  ka žürii ja hindab seda laulu kõrgete punktidega. Keissi laulu ilmestas taustalaulja Marian Pärn. Kui žürii oli oma otsused teinud ja võitjaid väljakuulutama tuli,oli meil kõigil uhke tunne. 24-st laululapsest laulis Keissi 3-ndaks. 3.koht- ülitubli!  ILUSAT LAULUHÄÄLT KEISSILE ka edaspidiseks!
            Õpetaja Kaie


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Sõbrapäev meie koolis!

 Sel aastal oli meil sõbrapäev jaotatud kaheks. Hommiku poolikul toimus meie koolis valla kolme kooli ühisüritus, kus 1.- 4.kl õpilased tantsisid diskol . Suurematele klassidele korraldas sõbrapäeva tegevused 6. klass. Hommikul jagasid nad kõigile õpilastele ja koolipersonalile südamekleepsud, mis olid nummerdatud. Vahetundides said kõik otsida sama numbriga paarilist, kellega fotonurgas pilti teha. Pildid jäädvustas õpilasesinduse asepresident Johanna-Janeli, teda abistas Lilian, kes on samuti õpilasesinduse liige. Pildid leiad 👉  https://drive.google.com/drive/folders/1mLw3v-7Tcv_vS5opni8twmVDVe9nf9R_?usp=sharing   6. klass valmistas kõigile õpilastele sõbrapäevakaardid ja see, kes ei leidnud üles oma paarilist, sai pildi teha koos 6. klassi õpilastega. 5. tunni ajal toimus 5.-9. klassi õpilastele sõbrapäeva disko. Diskori puldis olid Rasmus, Kaspar ja Cristofer. Suur aitäh, 6.klassi juhatajale Tiinale ja kõigile teistele abilistele.
  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.