Otse põhisisu juurde

Lasteaedade spordipäev Tartus

Tartu Spordiselts Kalev korraldas 10.mail Tamme staadionil  Tartumaa linna-ja maakonna lasteaialastele spordipäeva. Kohale oli tulnud umbes 1000 last. Meie lasteaeda esindas 18 mudilast. Oma osavust tuli proovile panna viiel alal: vastupidavusjooks pallidega, kombineeritud tõkkejooks, täpsusvise, paigalt kaugushüpe ja ristkeks. 
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.