Otse põhisisu juurde

Täpikesed raamatukogus

13. detsembri hommikupoolikul külastasid täpikesed Melliste raamatukogu. Kuna käes on jõulukuu, oli tädi Aasa meie jaoks välja otsinud  jõuluraamatud, mida lapsed huviga lehitsesid. Tädi Aasa jutustas meile oma lemmikmuinasjuttu meriseast, kes sai sõbraks päkapikuga. Põnevat vaatamist pakkus ka päkapikkude kollektsioon, mida tädi Aasa on kogunud. Iga laps sai lugeda oma jõululuuletust ning tänutäheks päkapikusussist magusat põske pista. Aitäh tädi Aasale ilusa hommikupooliku eest.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.