Otse põhisisu juurde
Luunja-Kavastu-Melliste Pranglimine

Juba neljandat korda toimus kolme kooli vaheline pranglimise võistlus Luunja Keskkoolis. Novembrikuus alustasid õpilased harjutamist miksikese pranglimise naturaalarvude väljakutel. Koolisisesel võistlusel selgusid kooli esindajad. Luunja-Kavastu-Melliste Pranglimise võistlusel 5. detsembril osalesid:
1.kl Kert Tammoja, Karl-Erik Keks, Mariann Pärn, Telle Vahtramäe,Anthony Kuiv, Liisbet Suik.
2.kl Tagmar Paglant, Liisbet Rosenstein, Johanna Haljasorg
3.kl Voldemar Saavan, Kevin Paulson, Kert Jõesaar, Daniel Elming, Margitta Pärn
4.kl Märt Kilgi, Helena Toomsalu, Sille Voitk, Liis-Aleksandra Boisen, Raiko Tammoja
5.kl Rain Põld, Karl Erik Toomemägi, Laura Põld, Marko Roosiväli, Oskar Kontro
6.kl Marcus Paulson, Heleriin Boisen, Ragne Jagomäe, Begly Kuik
Igast klassist premeeriti väikese auhinnaga kahte õpilast. Meil õnnestus saada 7 kohta 12-st, 5 kohta  läks Luunja kooli tublimatele arvutajatele.

I koha saavutasid Kert Tammoja, Voldemar Saavan, Rain Põld
II koha saavutasid Karl-Erik Keks, Kevin Paulson, Märt Kilgi, Marcus Paulson
Palju õnne auhinnaliste kohtade võitjatele!
Kiitus kõigile osalejatele!
õpetaja Aile KilgiKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing