Otse põhisisu juurde

Täpikesed Kastres Jõuluvanaga kohtumas

Jälle on aasta möödas ning täpikesed koos emmede- isside, õdede- vendadega Kastre Jahimajakeses. Pole raske ära arvata, mida nad seal tegid. Loomulikult  ootasid Jõuluvana, kes tuli  mööda külmunud metsateed, raske kommikott üle õla. Jah, sellel aastal pidi Jõuluvana oma suusad ning saani kuuri lume ootele jätma ning tuli autoga, et ikka õigeks ajaks  laste juurde jõuda.  Kingipakk luuletuse, laulu või kallistuse eest välja lunastatud, Jõuluvana Norra laste juurde teele saadetud, asusime kõige maitsvama osa juurde, sest jahimajakesest levis metsa alla mõnus grillvorsti lõhn. Nagu jõulude ajal on kombeks, oli ka meie jõululaud väga rikkalik, mille eest hoolitses iga pereema. Aitäh Mattiase emale ja isale, kes meid igal aastal jahimajakeses lahkelt vastu võtavad ning suur tänu Jõuluvanale toredate kingituste eest!

 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.