Otse põhisisu juurde

Mürakarud meediamaailmas...

Mürakarud käisid seiklemas meedia- ja multifilmimaailmas. Oli see vast ikka vahva ja õpetlik seiklus. Meediamaailmas kohtusime ja tegime tutvust arvuti ja internetiga. Saime teada, mis asi see internet üldse on. Printeriga tegima ka tutvust. Imestama pani meid seegi, et on olemas üks masin, mis kõik ilusad ja huvitavad pildid välja prindib. Muidugi meisterdas iga Mürakaru endalegi arvuti ja ikka laptopi. Uurimata ei jäänud ka televiisor ja muidugi oli huvitav teda saada, kuidas inimesed küll televiisorisse ära mahuvad. Ja veel naljakam tundus see, et kuidas need inimesed küll raadiosse ära mahuvad. Aga tegime meiegi raadiosaadet. Suureks abiliseks oli meile laste lemmik Jänku-Juss, kes teadagi elab arvutis ja jõuab läbi interneti meieni.
Üle said vaadatud ka ajalehed ja ajakirjad ning uuel nädalal reisisime sujuvalt multifilmimaailma. Oli see ikka põnev. Mürakarud olid õhinal ja tõid kodudest kaasa palju erinevaid multifilme. Tutvusime erinevate multifilmidega ja neis elavate tegelastega Käisime ka raamatukogus ja uurisime millised multikate tegelased on endale kodu leidnud raamatukaante vahel. Nädal lõppes vahva üllatusega. Mürakarude rühmas oli avatud kino. Peale kinokava lugemist sai suunduda kassasse ja osta endale pilet piletimüüjalt(väike tädi Piret). Loomulikult tuli pilet esitada piletikontrolörile, kes hiljem lapsed saali juhatas ja pihku maiustusetuutu pistis. Kinos tuli igal lapsel jälgida piletil olevat infot, sest valida tuli õige rida ja koht, kus istuda.
Oli vahva, muinasjutuline ja teadmisterohke seiklus.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing