Otse põhisisu juurde

Mürakarud meediamaailmas...

Mürakarud käisid seiklemas meedia- ja multifilmimaailmas. Oli see vast ikka vahva ja õpetlik seiklus. Meediamaailmas kohtusime ja tegime tutvust arvuti ja internetiga. Saime teada, mis asi see internet üldse on. Printeriga tegima ka tutvust. Imestama pani meid seegi, et on olemas üks masin, mis kõik ilusad ja huvitavad pildid välja prindib. Muidugi meisterdas iga Mürakaru endalegi arvuti ja ikka laptopi. Uurimata ei jäänud ka televiisor ja muidugi oli huvitav teda saada, kuidas inimesed küll televiisorisse ära mahuvad. Ja veel naljakam tundus see, et kuidas need inimesed küll raadiosse ära mahuvad. Aga tegime meiegi raadiosaadet. Suureks abiliseks oli meile laste lemmik Jänku-Juss, kes teadagi elab arvutis ja jõuab läbi interneti meieni.
Üle said vaadatud ka ajalehed ja ajakirjad ning uuel nädalal reisisime sujuvalt multifilmimaailma. Oli see ikka põnev. Mürakarud olid õhinal ja tõid kodudest kaasa palju erinevaid multifilme. Tutvusime erinevate multifilmidega ja neis elavate tegelastega Käisime ka raamatukogus ja uurisime millised multikate tegelased on endale kodu leidnud raamatukaante vahel. Nädal lõppes vahva üllatusega. Mürakarude rühmas oli avatud kino. Peale kinokava lugemist sai suunduda kassasse ja osta endale pilet piletimüüjalt(väike tädi Piret). Loomulikult tuli pilet esitada piletikontrolörile, kes hiljem lapsed saali juhatas ja pihku maiustusetuutu pistis. Kinos tuli igal lapsel jälgida piletil olevat infot, sest valida tuli õige rida ja koht, kus istuda.
Oli vahva, muinasjutuline ja teadmisterohke seiklus.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

Sõbrapäev meie koolis!

 Sel aastal oli meil sõbrapäev jaotatud kaheks. Hommiku poolikul toimus meie koolis valla kolme kooli ühisüritus, kus 1.- 4.kl õpilased tantsisid diskol . Suurematele klassidele korraldas sõbrapäeva tegevused 6. klass. Hommikul jagasid nad kõigile õpilastele ja koolipersonalile südamekleepsud, mis olid nummerdatud. Vahetundides said kõik otsida sama numbriga paarilist, kellega fotonurgas pilti teha. Pildid jäädvustas õpilasesinduse asepresident Johanna-Janeli, teda abistas Lilian, kes on samuti õpilasesinduse liige. Pildid leiad 👉  https://drive.google.com/drive/folders/1mLw3v-7Tcv_vS5opni8twmVDVe9nf9R_?usp=sharing   6. klass valmistas kõigile õpilastele sõbrapäevakaardid ja see, kes ei leidnud üles oma paarilist, sai pildi teha koos 6. klassi õpilastega. 5. tunni ajal toimus 5.-9. klassi õpilastele sõbrapäeva disko. Diskori puldis olid Rasmus, Kaspar ja Cristofer. Suur aitäh, 6.klassi juhatajale Tiinale ja kõigile teistele abilistele.