Otse põhisisu juurde

Poistenädal

            Sel nädalal oli poistenädal, mille raames korraldati erinevaid üritusi, kutsuti külalisi ning kontrolliti teadmisi.
            Esmaspäeval toimus köievedu, kõikide klasside poisid võtsid üritusest osa. Turniir toimus vahetundide ajal. Vastamisi läksid nii nooremad kui ka vanemad poisid. Võitjad olid kõik. Üritus oli emotsionaalne ja põnev.
Teisipäeval  toimus poiste viktoriin. Teadmiste kontrollis oli 10 küsimust erinevatest teemadest, nt meditsiin, kultuur, geograafia jne. Poisid olid kõik väga tublid. I kooliastmes tuli võitjaks Uku Rasmus ja II kooliastme tarkpea oli Rain.

            Kolmapäeval tutvustati kooliperele kaitseväes kasutatavat varustust. Lastele näidati seljakoti sisu, mis  on sõduril metsas kaasas, tehti näole sõjamaskeeringut, lubati kotti ja rakmeid selga proovida ning tutvustati maakaarte, mille abil sõdurid orienteeruvad.
           Neljapäeval toimus V ja VI klassidele seksuaalhariduse loengud ning õhtul said pered tulla isadepäeva töötubadesse (loe lisaks ka postitust „Isadepäeva töötoad“).
           Reedel lõppes poistenädal suurepärase üritusega „Su nägu kõlab tuttavalt.“ Lapsed tõmbasid loosiga endale bändi, keda nad pidid jäljendama. Õpilased olid fantastilised. Kõik esitused olid hoolikalt läbi mõeldud ning oli näha, et lapsed olid harjutamisega vaeva näinud.

Klass
Bänd
Laul
I
Smilers
Hallo Kosmos
II
Tanel Padar & The Sun
Täna öösel
III
Põhja-Tallinn
Meil on aega veel
IV
ABBA
Mamma mia
V
One Direction
Story of my life
VI
One Republic
Counting Stars Nädala jooksul oli kooliperel võimalik anda enda hääl, kes on  kooli kõige viisakam poiss. Selle tiitli võitis endale VI klassi õpilane Marko. Palju õnne!!!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing