Otse põhisisu juurde

Kadripäev koolis - teater, disko, orienteerumine.

Sel  nädalal oli koolis palju sündmusi. Kindlasti kõige rohkem jäi meelde kolmapäevane päev. Hommikul käis külas  lasteteater „Lepatriinu,“ kes esines etendusega „Veskimäe Villu.“ Taaskord oli lavateos põneva ning õpetliku sisuga. Vahetundide ajal said õpilased spordisaalis muusikat kuulata ja tantsida.

Pärastlõunal tulid meile külla Võnnu Keskkooli 1.-3. klass.  Üheskoos  räägiti kadri- ja mardipäeva traditsioone, tantsiti, tehti sporti ja maiustati. Üritus lõppes diskoga. Lapsed jäid üritusega rahule. Paljude jaoks oli tantsupidu uus kogemus.

                Suuremad õpilased osalesid kadripäeva orienteerumises. Lapsed pidid läbima viis punkti. Igas punktis pidid nad lahendama ülesande, et saada vihjet järgmise asukoha kohta. Võitjateks tuli kolmas meeskond, kuhu kuulusid Kirkke, Margitta, Kristiina, Raiko, Daniel ja Marko.  Nemad läbisid raja ajaga 27:31:31.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing