Otse põhisisu juurde

Mürakarud tähistasid Halloweeni
31. oktoobril kogunesid Mürakarude rühma haldjakesed, kummitused ning vampiir. Üheskoos seemnete ja taimede jumalanna Pamona ning kummitus Parentaaliaga rännati Kummituste Kuningriiki. Kummitustel on väga põnev kodu! See on hämar ning salapärane. Kuningriigis kostus erinevaid hääli, näiteks ukse kriuksumist ja kassi kräunumist. Kuningriigis ootas meid  kummitus Aniram, kellega mängisime „tekipeitust“. Aniram tutvustas meile oma kodu: seal lendasid kummitused ning kasvas puu, millel olid lehtede asemel söödavad ussikesed. Anirami kodus vaatasime ka multifilmi kummitusest „Casper“. Pamona, Parentaalia ning Aniram näitasid meile ka trikke. Pamona oli aga võlunud kõrvitsad väikesteks mandariinideks, millest meisterdasime
üheskoos uuesti kõrvitsad ning Aniram pakkus meile maitsvat ussikeste jooki. Meeleoluka hommikupooliku lõpetuseks meisterdasime üheskoos ka kõrvitsalaterna.
Suured tänud lapsevanem Katrinile abi eest ning kõikidele lapsevanematele vahvate Halloweeni kostüümide eest!

Mürakarude õpetajad Piretid


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing