Otse põhisisu juurde

Etlemiskonkurss "Eesti keele kaunis kõla"

Kolmapäeval, 20. märtsil, toimus lasteaias etlemiskonkurss „Eesti keele kaunis kõla“. Lastele olid luuletused selgeks õpetanud nii lapsevanemad kui ka õpetajad.  Peole sattus ka Muhv, kes peale laste esinemist arvas, et pole sugugu huvitav endale kirju kirjutada ning otsustas hoopis alates homsest hakata luuletajaks. Esinemise vahepeal oli võimalus lastel oma õnne proovida Bingo loto mängus. Laste esinemist oli kuulama kutsutud: Kätlin Link (Melliste raamatukogu direktor), Andri Viinalass (Reola kultuurimaja kultuurijuht), Kristel Möller (MALi hoolekogu esimees), Janika Hinto (MALi huvijuht), Krista Mihkels (MALi eesti keele õpetaja). Hindamine toimus kahes vanusegrupis: 5-6 aastased lapsed ja 6-7 aastased lapsed.
Seni, kui žürii selgitas välja parimad luuletuste lugejad, oli lastel võimalus vaadata multifilmi "Naksitrallid" ning maiustada jäätisega. Täname Norah Vanessa ja Hans Hendrik`u isa, kes oli jäätise sponsoriks. 
Aitäh õpetajatele ja lastevanematele, luuletuste lugejatele, kuulajatele, züriiliikmetele.
5-6 aastaste laste seas:
1. koht Marten
2.koht Romi
3.koht Silina
6-7 aastaste laste seas
1. koht Arin
2.koht Marit
3 koht Märt.
Eripreemiad pälvisid: Aleksander, Rahely ja Liis.

Maakondlikul etlemiskonkursil, mis toimub 23.aprillil MALi spordihoones, esindavad meie lasteaeda Arin ja Marten.

Jääme neile pöialt hoidma! 


 

 
  


 


     


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing