Otse põhisisu juurde

Nuti-Mati finaal


Eestlaste jaoks on 14.märts traditsiooniliselt emakeele päev, üle maailma teatakse aasta 3. kuu 14. päeva kui pii päeva.

Oma kauni keele ja pii päeva saab vääriliselt tähistada ka matemaatikaülesandeid aja peale lahendades. Seda tõestasid meile Getter 5.klassist ja Marian 6.klassist, kes väga tihedas konkurentsis võistlesid Nutispordi Tartumaa (k.a Tartu linn) piirkondlikus finaalis. Tulemuseks mõlemal märkimisväärne 8.koht.
Nutispordi võistlustel osaleme kõigi meie kooli õpilastega 1. aastat. Oleme osa mitmetuhandelisest Nuti-Mati sõprade perest. Nutispordi eesmärgiks on matemaatika omandamise lihtsustamine, õppevara mitmekesistamine ja toetamine. Selles on lõpmatult palju loodud peastarvutamise ülesandeid ja boonuseks auhinnalised võistlused. Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing