Otse põhisisu juurde

Ettelugemisööööö

20.oktoober oli rahvusvaheline ettelugemise päev.  Kas kõik ikka lugesid midagi ette:)?
 Et lugemist veidi põnevamaks tehe, siis korraldasime 2.-6.klassi lastele ettelugemise öö. Meiega liitusid ka Noorteühing Eesti 4H Tartumaa noored ja juhendajad, kokku oli meid pea 50 lugemishuvilist.
Mida me siis üheskoos tegime?
No minul igatahes oli väga põnev: toimusid võistlused raamatutegelaste tundmisel, õppisime Lotte laulu, meisterdasime Pokusid ja raamatule järjehoidjaid, külas käis lugemiskoer Rocco,  pimedas taskulambivalgel otsisime rahapada, mängisime rahvastepalli, sõime Karlssoni lihapalle, Naksitrallide jäätist ja Pipi pannkooke.
Täname meie toetajaid: Premia ja KommipommKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing