Otse põhisisu juurde

Ettelugemisööööö

20.oktoober oli rahvusvaheline ettelugemise päev.  Kas kõik ikka lugesid midagi ette:)?
 Et lugemist veidi põnevamaks tehe, siis korraldasime 2.-6.klassi lastele ettelugemise öö. Meiega liitusid ka Noorteühing Eesti 4H Tartumaa noored ja juhendajad, kokku oli meid pea 50 lugemishuvilist.
Mida me siis üheskoos tegime?
No minul igatahes oli väga põnev: toimusid võistlused raamatutegelaste tundmisel, õppisime Lotte laulu, meisterdasime Pokusid ja raamatule järjehoidjaid, külas käis lugemiskoer Rocco,  pimedas taskulambivalgel otsisime rahapada, mängisime rahvastepalli, sõime Karlssoni lihapalle, Naksitrallide jäätist ja Pipi pannkooke.
Täname meie toetajaid: Premia ja KommipommKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.