Otse põhisisu juurde

Mürakarude, Pähklikeste ja Täpikeste rühmad said endale talgukorras mudaköögid

6.  mai oli traditsiooniline Eesti talgupäev Teeme Ära! Ka meie lasteaia isad TEGID ÄRA! Hommikul kella 9st kuni õhtul 6ni käis Täpikeste, Mürakarude ning Pähklikeste rühmade juures usin saagimine, mõõtmine, kopsimine, mõttetegevus, plaani paika panemine, immutamine, värvimine ja valmis nad olidki- kaks uhket MUDAKÖÖKI.
Suur aitäh Täpikeste rühma isadele Matile, Raivole, Markole, Marekile, Randole, Timole ja ema Aavele, kes tegi mudaköögi projekti, Mürakarude vanaisa Kuldarile, Pähklikeste rühma isadele Janekile ja Einarile ning koolipoistele Martinile, Kerdile ja Karl-Urmetile, kes said talgupäeval appi tulla, aga ka neile, kes eelnevalt usinalt mõtetega ning materjaliga mudaköögi valmimist toetasid!
Tänud ka Pähklikeste rühma õpetaja abi Pillele ning Täpikeste rühma ema Aavele maitsva lõunasöögi eest!
Mudaköökide sponsoriteks olid kõik lapsevanemad, sest vajaminev materjal osteti eelmise aasta jõuluoksjoni rahadest. Puidumaterjali eest hoolitsesid heategevuskorras kohalolnud isad.
Aitäh teile!Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing