Terve maikuu toimub kampaania "Aitäh, et liikled viisakalt," mida korraldavad MTÜ
Tartumaa Abipolitseinikud koostöös Maanteeameti, Politsei- ja Piirivalveameti
ning Tartu Linnavalitsusega. Organisatsioonid kaasasid ka koole.Eesmärgiks oli tunnustada õiget käitumist. Meie koolilapsed käisid ka positiivset liiklemist tunnustamas. Vaatlesime jalakäijaid ja autojuhte. Tunnustasime turvavööde kandmist, suunatule näitamist, tegime kontrollküsimusi bussireisijatele ning vaatlesime, kas jalakäijad kasutavad vöötrada.
12.06 lõpetas Melliste Kooli põhikooli teine lend. Fotograaf Kairi Naha Lõpetajate nimekiri Richard Allik Sille Hani Desiree Hinto Johanna-Janeli Karjane Cristofer Käiro Ulric Lukk Annabel Silm Rasmus Suik Lukas Voldemar Süld Lilian Vigel Palju õnne kõigile lõpetajatele! Uut tuult tiibadesse ja lennake kõrgelt. Lõpupeokava on nähtavad siin👇 (videod ka) https://www.canva.com/design/DAGp717g82M/38s7X32JlPyBLZ-xAd0BUw/view?utm_content=DAGp717g82M&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=viewer Pildilink https://pildipood.ee/album/b97048
Kommentaarid
Postita kommentaar