Otse põhisisu juurde

LA kevadkontsert "See rõõm on elust endast"                                       
                                          LASTEAIA KEVADKONTSERT
                                 
                                        "SEE RÕÕM ON ELUST ENDAST "

Sellel aastal kandis lasteaia kevadkontsert pealkirja "See rõõm on elust endast".
Kontsert oli väga mitmekülgne.
     Pidu algas akrobaatika kavaga, pärast esinesid väikesed beebid oma emmedega. Ja siis......!
Nii tubli, julge 6-aastane peojuht Maribell Elisee Mardisalu alustas pidu. "Tere, tere, sõbrakene
Tartumaal, Tartumaal,Tartumaal! Mida Sina teed seal Tartumaal, kaunil Tartumaal"? Maribell Elisee käis ka publiku keskel ja küsis peokülalistelt, et mida nemad arvavad, mida  esinejad Tartumaal teevad? Kes vastas, et lauldakse, kes arvas, et mängitakse, keegi  arvas, et isegi ulakusi tehakse. Nii tore ju! Selle peale, aga peojuht ütles, et "kohe näete ja kuulete"
Ja siis pidu algaski lauluga "Tere, tere, sõbrakene, Tartumaal". Sinna juurde mängisid lapsed ka rütmipille. Ja nõnda edasi erinevate esinemisnumbrite esitamine.Peol oli pillimängu,laulu, tantsu ja luuletusi.
Ka iga rühm pidi vähemalt ühe esinemisnumbri peoks ettevalmistama. Lapsed olid väga tublid esinejad. Maribell Elisee  peo lõpus ütleski, et nüüd nägite, mida me Tartumaal teeme.
      Pidu kestis 40 min ja see, et esinemine oli just lastele antud ,oligi tore.Sest nemad ju andsid igaüks killukese rõõmu oma esinemisest. Ja,et 6-aastane  Maribell Elisee oli  nii tubli ja julge ning  suutis pidu juhtida- see oli  SUPER!
       

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing