Otse põhisisu juurde

3-lasteaiavaheline spordipäev

Kolmapäeval, 17.mail, kohtusid Melliste, Luunja ja Võnnu vanemad lapsed Melliste spordiväljakul. Sel korral oli spordipäev korraldada meie kord. Kui tervitussõnad direktori kt poolt öeldud, alustasime õpetaja Tiina juhendamisel soojendusharjutustega. Seejärel moodustati 7 võistkonda, kes panid oma osavust, nutikust, vastupidavust ja teadmisi  proovile: kaugushüppes, takistusriba läbimises, liivakoti- ja täpsusviskes, kestvusjooksus, viktoriinis ja koostööoskuses. Iga võistleja sai kaela kuldmedali. Põnevust pakkus loterii, kus õnneks iga loos võitis. Aitäh õpetaja Tiinale, kes valmistas ette põnevad ja kaasakiskuvad alad lastele. Tänusõnad ka kolmanda klassi tublidele abilistele. Järgmisel aastal kohtume Võnnus.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing