Otse põhisisu juurde

Täpikesed ja Päikesejänkud käisid jõulueelses Tartus

Alati on põnev teada, kuidas mujal elatakse või midagi tehakse. Täpikesed ja päikesejänkud vurasid jõulukuu keskel Tartu Raekoja platsile, et uudistada, milline näeb välja linna suur jõulukuusk ning kuidas küll on keset kiviteed kerkinud mets ja kiiged. Kõik imed saime oma silmaga üle vaadata. Kuusk oli hiigelsuur ning laste soove täis ning kiigemetsas saime kiikuda ning puuloomadega tutvust sobitada. Ja muidugi kõige toredam oli pärast kohvik Werneris teed juua ning kõrvale pirukat ja muffinit ampsata.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.