Otse põhisisu juurde

Päkapikkude askeldused

Advendiaeg on ootuste aeg ning ühtlasi ka ettevalmistusaeg jõulupühadeks. Lastele tähendab advendiaeg eelkõige seda, et päkapikud hakavad ringi käima. 
28.novembri hommikul avastas kogu lasteaiapere, et päkapikud Pika ja Päka alles magavad ning pole veel enda jõulutoimetustega algust teinudki. Kuid eks lõpuks saab uni otsa. Nii ka Pikal ja Päkal. Kus nüüd läks neil alles kiireks, jõulutoimetused kõik ju tegemata. Kuid õnneks lubasid lapsed neid aidata kingituste, kaartide ja  kuusekaunistuste tegemisel. Et päkapikkudel ikka jõudu ja jaksu oleks, selle eest lubasid hoolitseda spordipäkapikud. Enne tööle asumist kostitasid Pika ja Päka lapsi oma lemmiksöögiga, jäätisega, mis maitses ka lastele hästi.
                                       

                                           


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing