Otse põhisisu juurde

Päkapikkude askeldused

Advendiaeg on ootuste aeg ning ühtlasi ka ettevalmistusaeg jõulupühadeks. Lastele tähendab advendiaeg eelkõige seda, et päkapikud hakavad ringi käima. 
28.novembri hommikul avastas kogu lasteaiapere, et päkapikud Pika ja Päka alles magavad ning pole veel enda jõulutoimetustega algust teinudki. Kuid eks lõpuks saab uni otsa. Nii ka Pikal ja Päkal. Kus nüüd läks neil alles kiireks, jõulutoimetused kõik ju tegemata. Kuid õnneks lubasid lapsed neid aidata kingituste, kaartide ja  kuusekaunistuste tegemisel. Et päkapikkudel ikka jõudu ja jaksu oleks, selle eest lubasid hoolitseda spordipäkapikud. Enne tööle asumist kostitasid Pika ja Päka lapsi oma lemmiksöögiga, jäätisega, mis maitses ka lastele hästi.
                                       

                                           


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing