Otse põhisisu juurde

Imeline aeg koolis

Viimase paari päevaga on olnud koolis palju tegevusi ja üritusi, mis vajavad kajastamist. Kooli jõulupidu "Talvine kingitus" oli väga armas ja meeldejääv. Lumehaldjateks olid Marian, Liisbet ja Maria, kes said õhtujuhtimisega suurepäraselt hakkama.
Järgmisel päeval oli päkapäev, kus õppetegevus toimus töötubades. Lapsed meisterdasid piarkooke, lahendasid ristsõnu, arendasid loovust ja koostööd ning külastasid lõhnamaailma. Õpilased jäid päevaga väga rahule. Samasse päeva mahtus ka üks suur heategu. Õpetaja Malle juhendamisel käis mudilaskoor hooldekodus "Härmalõng" esinemas ja kaarte jagamas.


Veerandi viimasel päeval anti välja kuldsed ja hõbedased kaardid. Kulla omanikke oli 12 ja hõbedale jäid 24 õpilast, mis tähendab, et üle poolte meie koolis õppivatest lastest on supertublid, teised on tublid. Muidugi tublidele lastele tuleb ja jõuluvana. Meilgi käis külas oodatud mees, kes saabus kõigile suure üllatusena.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Ülelasteaialine etlemiskonkurss "Eesti keele kaunis kõla"

Tänase emakeelepäeva puhul toimus Melliste Kooli lasteaias traditsiooniline etlemiskonkurss "Eesti keele kaunis kõla". Lapsed oli vaeva näinud ning ilusad luuletused selgeks õppinud. Žüriil, milles olid Melliste raamatukogu esindaja Ülle, Melliste Kooli sotsiaalpedagoog Janika ja tulevase 1. klassi õpetaja Silva, oli keeruline ülesanne valida välja parimad esitlused. Aga nad said hakkama!  Eripreemiad said:  Andra Stelle Juhanson, selge ja puhta diktsiooni eest. Lisella Rein, julguse kogumise eest.  Maribel Koor, julge abi küsimise eest. Kristina Bezruchko, üllatamise eest.   5-6 aastaste vanuserühm: I koht Keili Tammemägi  II koht Gregor Roonurm  III koht Jessica Vaga  6-7 aastaste vanuserühm:  I koht Andri Haljasmäe  II koht Renor Villmann  III koht Uku Paabut  Vanuserühmade võitjad Andri ja Keili esindavad lasteaeda 25. aprillil  2023 Melliste Spordihoones toimuval Tartumaa lasteaedade etlemiskonkursil.  Palju õnne võitjatele! Palju õnne kõikidele esinejatele! Korraldajad