Otse põhisisu juurde

Imeline aeg koolis

Viimase paari päevaga on olnud koolis palju tegevusi ja üritusi, mis vajavad kajastamist. Kooli jõulupidu "Talvine kingitus" oli väga armas ja meeldejääv. Lumehaldjateks olid Marian, Liisbet ja Maria, kes said õhtujuhtimisega suurepäraselt hakkama.
Järgmisel päeval oli päkapäev, kus õppetegevus toimus töötubades. Lapsed meisterdasid piarkooke, lahendasid ristsõnu, arendasid loovust ja koostööd ning külastasid lõhnamaailma. Õpilased jäid päevaga väga rahule. Samasse päeva mahtus ka üks suur heategu. Õpetaja Malle juhendamisel käis mudilaskoor hooldekodus "Härmalõng" esinemas ja kaarte jagamas.


Veerandi viimasel päeval anti välja kuldsed ja hõbedased kaardid. Kulla omanikke oli 12 ja hõbedale jäid 24 õpilast, mis tähendab, et üle poolte meie koolis õppivatest lastest on supertublid, teised on tublid. Muidugi tublidele lastele tuleb ja jõuluvana. Meilgi käis külas oodatud mees, kes saabus kõigile suure üllatusena.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing