Otse põhisisu juurde

Õpetajate päev koolis

Melliste Algkoolis on välja kujunenud omad traditsioonid, mida õpetajate päeva puhul tehakse. Päev algab kogunemisega, kus ametist taandatakse õpetajad ja direktor. Sellel aastal oli direktoriks Daniel Elming, kes sai enda ülesannetega suurepäraselt hakkama. Esimese tunni ajal mängiti rahvastepalli. Sel aastal võitsid mõlemad võislused õpetajad.
Uued õpetajad andsid kaks järgnevat ainetundi. Päris õpetajatele ei antud hetkekski hingetõmbe aega. Nemad arendasid koostööoskust erinevate mängude läbi.
Päev lõppes aktusega, kuhu olid kutsutud nii praegused kui ka endised õpetajad. Pidulikult tänati õpetajaid. Nende hulgas ka õpetaja Tiina Tolmoffi ja Koidula Vassilit, kes  said Tartumaa parimate õpetajate preemiad. Aitäh tulid ütlema ka  hoolekogu, volikogu ja Mäksa valla vallavalitsus.
Kõigile kaunist õpetajate päeva!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.