Otse põhisisu juurde

Õpetajate päev koolis

Melliste Algkoolis on välja kujunenud omad traditsioonid, mida õpetajate päeva puhul tehakse. Päev algab kogunemisega, kus ametist taandatakse õpetajad ja direktor. Sellel aastal oli direktoriks Daniel Elming, kes sai enda ülesannetega suurepäraselt hakkama. Esimese tunni ajal mängiti rahvastepalli. Sel aastal võitsid mõlemad võislused õpetajad.
Uued õpetajad andsid kaks järgnevat ainetundi. Päris õpetajatele ei antud hetkekski hingetõmbe aega. Nemad arendasid koostööoskust erinevate mängude läbi.
Päev lõppes aktusega, kuhu olid kutsutud nii praegused kui ka endised õpetajad. Pidulikult tänati õpetajaid. Nende hulgas ka õpetaja Tiina Tolmoffi ja Koidula Vassilit, kes  said Tartumaa parimate õpetajate preemiad. Aitäh tulid ütlema ka  hoolekogu, volikogu ja Mäksa valla vallavalitsus.
Kõigile kaunist õpetajate päeva!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing