Otse põhisisu juurde

Liiklusnädal lasteaias

Me osaleme liikluses iga päev. Et liikluses midagi ei juhtuks, peame hästi tundma ja järgima liiklusreegleid ning tähelepanelikult liikluses käituma.
5-7 oktoobrini toimus lasteaias liiklusnädal, mille avas laste sõber orav. Orav esitas liiklusalaseid šketse, kus lastel oli võimalus teda parandada, kui ta valesti käitus.
Lapsed viibisid iga päev ühes rühmaruumis, kus õpetajad olid ettevalmistanud  järgnevad liiklusteemad:
Mürakarude rühmas uuriti valgusfoori ja selle värvide tähendust;
Täpikeste rühmas kinnistati teadmisi, kuidas autos turvaliselt sõita;
Pähklikeste rühmas kogesid lapsed, miks on helkur vajalik pimedal ajal;

Päikesejänkude rühmas räägiti sebrast – mis see on ja kuidas seda turvaliselt ületada.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing