Otse põhisisu juurde

23.lennu esimene vilistlaspäev

Kuu aega on 23.lennu õpilased õppinud juba uutes koolides. Reedel 7.oktoobril kogunesid nad Melliste algkooli vilistlaspäevale. Klassijuhatajale pajatati esimesi muljeid valitud koolist, uutest klassikaaslastest, õpetajate, õpetamise ning koolide erinevustest ning esimese kuu õpitulemustest.
Uues koolis on klassis rohkem õpilasi, mõnes aines ei kasutata õpikut ja töövihikut, mõnel päeval algavad tunnid hiljem, ei ole wifit või on parooliga, mõni ainetund on igav, sööklas on kandikud, puhvet, klass on tore ja sõbralik ning enamus oli tehtud kooli valikuga rahul.
Mellistes meeldis vilistlastele toit rohkem, õpetajad selgitasid teemat rohkem, siin oli parem võimla, staadion ja rõivistu, tunti puudust koolikellast ja 7.klassi võimalusest Mellistes.

Rõõmsaid kooliaastaid teile!
Klassijuhataja AileKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing