Otse põhisisu juurde

I veerandi viimane koolipäev

I veerandit jäi lõpetama KAHOOTi mäng, mida katsetasime kõik koos esmakordselt. Alguses olid meil küll tehnilised viperused, kuid peagi sai mäng alata. Küsimused olid koostatud teemal "MAL 25." Mõned küsimused olid nipiga, mõned olid kerged ja mõni paras pähkel.
Päev jätkus aktustega. Esimene aktus oli koos lasteaiaga, mis oli pühendatud pigem kooli sünnipäevale. Autasustatid juubeliaasta embleemi koostajaid, märkimisväärseid õpetajaid, lauldi ja tantsiti. Nii nagu igal sünnipäeval, ei puudunud ka meil kingitus (juubeliembleemiga helkur) ja kook.
Päev jätkus ainult kooli aktusega, kus tunnustati tublisid õpilasi. Sellel aastal oli kuldse kaardi omanikke 12 ja hõbekaardi ehk hindele "4" ja "5" õppis esimesele veerandil 30 last.
Suurepärased emotsioonid tervest päevast.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing